Regulamin

1. Zamówienia na produkty PCBHDD można składać za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem http://pcbhdd.pl
2. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.
3. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą realizowane następnego dnia roboczego.
4. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail, co jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone drogą elektroniczną.

6. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości, będą weryfikowane przez obsługę Sklepu. Zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie.
7. Zamówienia realizowane są tylko na terytorium Polski, za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty polskiej. Po uzgodnieniu możliwa jest realizacja zamówienia także na terenie EU.
8. Towar dostarczany jest Klientowi pod wskazany w zamówieniu adres, zwykle do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia potwierdzonego zaksięgowaną wpłatą.
9. Sklep PCBHDD.pl nie odpowiada za ewentualne opóźnienia leżące po stronie firmy kurierskiej/poczty polskiej. Doręczenia kurierskie są realizowane w godzinach 09:00 – 17:00. Prosimy o wybór takiego adresu dostawy dla przesyłki, aby możliwe było jej skuteczne doręczenie w tych godzinach. Sklep nie ponosi odpowiedzialności
za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.
10. Koszty dostarczenia: wg cennika generowanego zależnie od wagi i objętości zamówionego towaru, zazwyczaj koszty wysyłki jednej elektroniki do dysku nie przekraczają 10PLN. Koszt ten podawany jest przed złożeniem zamówienia (nie dotyczy wysyłek poza Polskę).
11. Ceny w Sklepie Internetowym PCBHDD wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto.
12. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta.
13. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.
14. W przypadku zakupu towaru, na który wprowadzona jest błędna cena przez obsługę sklepu bądź błąd serwera, Kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.
15. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania zamówień, aż do wyczerpania zapasów objętych taką formą sprzedaży.
16. W przypadku braku towaru w magazynie, Kupujący jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Kupujący nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia, może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
17. Do przesyłki na prośbę klienta dołączany jest rachunek lub FV wysyłana drogą elektroniczną.
18. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
• przy odbiorze: należność pobiera kurier;
• przelewem bankowym na konto sklepu.
W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia.

19. Dane niezbędne do dokonania przelewu bankowego kupujący otrzyma po złożeniu zamówienia.
20. W sklepie internetowym PCBHDD.pl nie są honorowane karty stałego klienta.Udzielamy stałego rabatu dla stałych klientów, który ustalany jest indywidualnie.
21. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt MULTI-COM nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
22. Zwrot należy wysłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku firma MULTI-COM nie odbierze przesyłki.